WISHLIST šiat ( jar, leto 2018 )

0
1108

Začala sa jar a za chvíľu tu bude aj leto. Pre mňa toto obdobie znamená možnosť konečne nosiť pohodlne šaty. Predsalen cez zimu je ich nosenie mierne skomplikovanie, hlavne kvôli počasiu, kedy sú nepraktickejšie a radšej si žena oblečie rifle.

Prechádzala som si niekoľko stránok, z ktorých som vytvorila svoju určitú predstavu toho, čo by som tento rok určite chcela pridať do svojho šatníka. Nechýbajú kvety, vzory, ale aj sexi kúsky.

V hlavnej úlohe kvety a vzory
Šaty kvety a vzory - wishlist - duša ženy

Kvetmi a vzormi by som hneď začala. Čo sa týka kvetov, tak tie na oblečení mám veľmi rada, určitým spôsobom to ozvláštni ten kúsok a netreba k tomu už nič extra vymýšľať. Nepôsobí to nudne a získava to nádych elegancie. Tá sa dotvorí už len jemnými doplnkami v neutrálnych farbách.

So vzormi v mojom šatníku nemám až takú veľkú skúsenosť, a preto by som prijala aj takýto kúsok. Konkrétne vybrané šaty ma veľmi oslovili, pôsobia na mňa bohémsky a veľmi voľne.

kvetované šaty na tmavom podklade ( Aliexpress )
wishlist - duša ženy

Šaty s kvetmi sa dajú nájsť v rôznych strihoch a nemusím sa báť, že by boli fádne. Najviac ma priťahujú zrovna tie, ktoré majú tmavý podklad, no nechcem sa vyhýbať ani bledým. Napríklad v takejto kombinácii bielej a bledoružovej to pôsobí veľmi slušne, až princeznovsky.

biele šaty s ružovými kvetmi ( Gate )

Vášnivá červená

Červené šaty - wishlist - duša ženy

Červené šaty pre mňa predstavujú niečo zvodné a sexi. Tu som sa však rozhodla nezostať len v tejto zóne, ale hľadať aj niečo zábavné. Na to poukazujú prvé šaty na obrázku, ktorých štýl by som rada našla aj v nejakom obchode na Slovensku. Páči sa mi na nich hravý vrch, ktorý je spojený s elegantnou sukňou. Ďalšie dva kúsky zas predstavujú tie klasické zvodné červené šaty. Úzke s čipkou, ktoré krásne ukážu siluetu tela. A keďže čipku mám na množstve šiat doma, určite by som ešte nejaké prijalo zrovna v červenej farbe.

hravé šaty s elegantnou sukňou ( Aliexpress )

V modrej ako na oblohe

Modré šaty wishlist - duša ženy

Tento wishlist uzatváram farbou, ktorá mi príde aktuálna každé leto. Je to bledomodrá, ktorá vo mne vyvoláva pojmy ako čistota, nebo, ľahkosť a zrovna podľa týchto slov som vybrala aj šaty. Pôsobia na mňa jednoducho a vzdušne. Okrem modrej si ich ešte viem predstaviť úplne bledoružové, no do iných farieb by som v tomto prípade nešla. Ešte čo mám trošku dilemu je dĺžka, či radšej ísť do kratučkých, alebo práve naopak, tým že veľa z vybraných šiat je po kolená, tak sa radšej rozhodnúť pre variant pod kolenami?  Nad tým ešte popremýšľam.

šaty s volánom ( Gate )
šaty so vzorom na hrudi ( Aliexpress )

Týmito šatami by som zakončila tento wishlist. Nebolo v ňom síce všetko, pretože som pozerala kúsky aj na sinsaybershkazoot a iných stránkach, len by toho bolo naraz veľa, a preto rozmýšľam, že v priebehu dvoch mesiacov takýto článok so šatami ešte vyjde. Poprípade, ak si zaobstarám niečo z tohto wishlistu, tak aj o tom budem môcť napísať.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu