Ubytovanie Anglicko – Bayswater Inn

0
1059

Vitajte pri novom článku, ktorý si posvieti na hotel, v ktorom som bola ubytovaná v Londýne. Rada by som vám ho ukázala najmä preto,lebo mal viacero mínusov a ak si zháňate nejaké ubytko práve v Londýne, tak by som zvážila, že či ísť práve sem.

Základné informácie

Jedná sa o tento hotel.

V hoteli som bola ubytovaná v novembri na dve noci. Hotel sa nachádza v pokojnej a tichej lokalite v Londýne v blízkosti Hyde Parku. V blízkosti ubytovania sú obchody, metro, železničná stanica, v podstate všetko, čo potrebujete. Za pobyt od 8.-10. novembra 2019, pre 5 osôb som zaplatila € 468, v tejto cene boli zahrnuté aj raňajky. V tomto článku budem hodnotiť izbu, v ktorej som bola ja a tá bola pre dve osoby s manželskou posteľou.

Recepcia

V tomto bode nemám čo vytknúť. Vždy, keď sme prechádzali okolo recepcie, tak tam niekto bol, keby sme sa potrebovali niečo opýtať. Bez problémov prebehol príchod aj odchod z hotela. Pracovníci boli milí a slušní. Nemali sme žiaden problém, ktorý by sme s nimi museli riešiť.

Izba

Dostávame sa práve k zaujímavej časti. Moderne v tomto hoteli vyzerá len recepcia a jedáleň. čo sa týka zvyšku hotela, tak pôsobí značne staršie. To však neznamená, že keď je niečo staršie, tak to musí byť hneď horšie… Tu sme však narazili na problém zvaný ŠPINA všade. A to je už to zlé, čo nesvedčí hotelu.

Izba bola vybavená všetkým, o čom informoval aj booking. Wifi bola platená a dokonca na našej izbe ani o tom neboli informácie. Vedeli sme to len vďaka tomu, že nám to povedali z druhej izby, kde to bolo napísané. Kúpelka bola vybavená starším sprchovacím kútom, nemali sme však našťastie problém s nastavovaním, alebo vypadávaním teplého prúdu vody. Nebol však najčistejší… Na izbe bola jedna šatníková skriňa a v nej sejf ( do toho sme radšej ani nič nedávali), malý stolík s kanvicou a fénom, a samozrejme, že aj posteľ.

Tu by som prešla k problému tohto hotela. Ideme na špinu v jednej izbe. Na prvej fotke vidíte koberec v izbe. Bol to priestor na odkladanie topánok. Nechcem vedieť, čo presne to je, ale asi uznáte, že by to mali vyčistiť…

Druhá fotka zobrazuje výhľad z okna. Boli sme na prízemí,s pohľadom do ulice. To by bolo inak veľmi krásne, lebo všade navôkol boli takéto pekné hotelíky ( aspoň s vonkajškom pekným), len keby cez tie okná je aj dačo vidieť. Žeby bolo treba ich aj občas umyť?

A do tretice… Toto sú dvere do izby a koberček pred nimi. Takáto špina na chodbe nebola len pred našimi dverami, ale na viacerých miestach.

Tieto fotky som robila zámerne, lebo ma to vytočilo, chcela som pred tým varovať iných a dať do aj do hodnotenia na booking, pretože toto je realita a ich vizitka. Myslím, že každý z vás si tiež spravil na to svoj názor a viac to ani netreba komentovať.

Vyjadrím sa však aj k plusu izby, ako aj k plusu celého hotela, pretože je to veľmi tichý hotel a za celý pobyt sme tam nezažili žiadny hluk, hádky či konfliktných návštevníkov.

Jedlo

Anglické raňajky. Kto by sa o nich neučil na angličtine? Angličtinárka, ktorú som mala na strednej škole nám vždy vravela, akú hnusnú kuchyňu má Anglicko. Z gurmánskeho hľadiska ma ich výber raňajok nejak neuchvátil, ale zas na druhú stranu snažili sa ponúknuť toho celkom dosť. Čiže výber bol bohatší, len moje chute sú inak nastavené. Priestory jedálne boli pekné, priestranné. Návštevníci nemuseli čakať v rade na sedenie a jedlo sa neustále dopĺňalo.

Hotel Bayswater Inn som na booking.com ohodnotila:

Booking moje odpovede na hodnotenie napokon zosumarizoval na hodnotenie 5,8, čo je najslabšie hodnotenie, aké som zatiaľ dala hotelu. V budúcnosti by som si už tento hotel nevybrala, avšak lokalitu by som vám určite odporučila. Máte blízko Hyde Park a všetko, čo potrebujete. Kamkoľvek sa odtiaľ dostanete a ste situovaný do pokojného, oddychového prostredia, ďaleko od ruchu.

Dúfam, že som vám nejako týmto článkom pomohla a ak sa aj chystáte do Londýna, tak si ho poriadne užite, lebo je to krásne mesto, ktoré treba navštíviť.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu