Týždeň vo fotkách ( dvojtýždňové ) | Duša Ženy
Spôsob odpustenia – Mischling
6. septembra 2018
Mesiac na stránkach kníh – Júl
9. septembra 2018

Týždeň vo fotkách ( dvojtýždňové )

20.8. – 26.8. 2018

týždeň vo fotkách

Tento týždeň podľa fotografie zjavne vyzerá, že začal dobre. Áno, mala som čas poobede niekam ísť, pretože som mala Pvp, a teda som doobedie strávila u očnej. Táto fotka vznikla v obci Zemné, pri rieke. A konkrétne ide o knihu Mischling.

týždeň vo fotkách

Síce som sa vo vode celá nečľuptala, no aspoň som si omočila nohy. Potom už len v Zámkoch nasledovala káva, takej kvality, na akú som počas liečenia a ani v práci, veľmi nemala kam ísť.

týždeň vo fotkách

Utorok a cesta do práce. Spoločnosť mi robila táto kniha. 🙂

týždeň vo fotkách

Zas jeden z dôkazov, že som v tej Blave naozaj bola 😀 :D. Podľa mňa je tento kostolík z vonku určite krajší ako hrad. Zvnútra neviem, lebo som v ňom nebola.

týždeň vo fotkách

No a piatok boli ďalšie vyšetrenia. To, čo mi nespravili v Ľubochni sono brucha a potom ešte návšteva dia. V podstate ďalší deň, ktorý som si mohla oddýchnuť. Nebola som nevyspatá a ani znechutená z cestovania.

týždeň vo fotkách

Koniec týždňa priniesol aj súťaž, ktorá prebieha na fb a instagrame. Zatiaľ sú len 4 zúčastnení, tak by ste ešte mali dosť veľkú šancu vyhrať.

 

týždeň vo fotkách

Asi väčšina z vás už zaregistrovala automaty na kávu, ktoré patria Lidlu. Ochutnali sme to aj my. Dali sme si rozdielne kávy, jedna s cukrom – druhá bez, no tá chuť bola skoro totožná. Nechutilo to síce zle, ale trochu sklamanie.

27.8. – 2.9. 2018

týždeň vo fotkách

Poďme na ďalší týždeň, ktorý bol pre mňa nenormálne vyčerpávajúci, ale zas na druhú stranu som si aj vydýchla, lebo som dala výpoveď. Knižne mi poväčšine robila spoločnosť kniha Severská mytológia.

týždeň vo fotkách

Keď bol cez cestu ten mekáč, tak veľakrát bol dobrý na nervy 😀 😀 😀

týždeň vo fotkách

Tramtatadá, toto dostanem na narodeniny a teším sa na ne. Predsa len je to klasika, ktorú sa patrí prečítať, keď som už študovala literatúru a taktiež som videla divadelnú hru ( SND ), ktorá sa mi veľmi páčila.

týždeň vo fotkách

Posledná ranná pracovná cesta…. Júúúúj. Inak o výpovedi vedeli kolegyňa aj vedúci dopredu, čiže som ju nepodala z jedného dňa na druhý.

týždeň vo fotkách

Tak tu som robila.

týždeň vo fotkách

A ešte jeden pohľad na hrad. Takto sa to dalo odfotiť, ale ráno určite nie. Veľakrát som prišla a odpadky boli všade. Nechápem tých ľudí….niekedy boli ešte aj v obchode nafúkané rôzne papieriky, pred dverami porozbíjané sklo..a tak sa prezentovala Bratislava aj turistom.

 

týždeň vo fotkách

Víkend priniesol najmä pečenie, pretože ocino mal na SNP 50 rokov a požiadal ma aby som niečo upiekla do práce na pondelok. Ja som robila linecké, ktoré zožali asi najväčšie chvály, potom vanilkové rohlíčky a snehové pusinky. Mamka k tomu pridala ešte šuhajdy a slané. Ostatné ešte dokúpil ( punčové a také náročnejšie zákusky ).