Týždeň vo fotkách | Duša Ženy
Mrkvovo-orechový koláč
13. októbra 2018
Strach a smrť – Sedem minút po polnoci
15. októbra 2018

Týždeň vo fotkách

1.10. – 7.10. 2018

káva

Odkedy mám nové zamestnanie, tak som si zvykla chodiť cez obedné pauzy na kávičku. To je výhoda toho, keď práca je na námestí. :D:D

 

jesenné jedlo

Ak máte chuť na niečo jesenné a sladké, tak vám odporúčam tento recept, ktorý nájdete v časopise od Billy. Je to mňamka.

blogerka

Táto fotka je už zo soboty, pretože cez týždeň som naozaj nemala nič zaujímavé, čo by som sem mohla dať. V sobotu sme išli fotiť do Palárikova. Fotky z tohto fotenia sú na blogu v dvoch článkoch: 10 dní na preliečení a 10 dní len s rybami – Spoveď stroskotanca. Ak ste články nečítali a ste na ne zvedaví, tak ich nájdete v kategórii Zo života a Kniha v ruke.

spoveď stroskotanca

V tomto týždni som bola čitateľsky viac zameraná na literatúru pre deti a mládež. Avšak jedna kniha pre dospelákov sa sem zmestila a to Spoveď stroskotanca. Určite ju vám odporúčam, pretože bola pútavá, dobrodružná a nechala ma v napätí.

sedem minút po polnoci

Druhou prečítanou knihou je Sedem minút po polnoci, ktorá bola príjemným prekvapením. Kniha je krásna svojim príbehom ako aj ilustráciami a celkovým spracovaním. Ja osobne ju považujem za literatúru pre mládež, ktorú by som pokojne dávala aj do povinného čítania.

Príbehy na dobrú noc pre rebelky

No a tretiu predstavuje kniha Príbehy na dobrú noc pre rebelky. Ide o spojenie životopisov s rozprávkovými prvkami a celé je to ladené motivačne a povzbudzujúco pre mladšiu generáciu. Ďalšia veľmi pekne vydarená knižka, ktorá bude mať i pokračovanie.

blogerka

V nedeľu sme šli do Lehoty, i keď len tak na skok. Tento týždeň som naozaj nemala veľmi čo zdieľať pomedzi fotiek, pretože som mala aj dosť práce s prípravou propagačného plagátu a vizitky na besedu, ktorú budem „moderovať“. Ďalej som sa viac zoznamovala s náplňou práce, ktorú mám vykonávať a zvykala si na pravidelné ranné vstávanie :D:D:D

blogerka

Ja ja ja, nenamalovaná.

mačka

Vyzeralo to, akoby z nej robil panáčika. Ale netreba sa báť, nič sa jej nestalo. Doniesli sme jej nové granulky, ktoré ešte predtým nikdy nepapala a taktiež sme jej dopriali škrabkanie a hladkanie.

slovak pub

Koniec týždňa pokazil email, že sa ruší divadelné predstavenie,ktoré som kupovala ako darček rodičom. To zapríčinilo že sme do Bratislavy šli nakoniec bez nich. Boli sme tam na návšteve a na jedlo sme išli do Slovak Pubu, ktorý ma viac ohúril svojim interiérom ako dobrým jedlom. Ak však milujete slovenskú klasickú kuchyňu, myslím, že by vám tam mohlo chutiť.