Týždeň vo fotkách

0
1285

24.9. – 30.9.

lehota
Tento týždeň začal chladom. 😀 😀 Musím však povedať, že som sa naň aj tešila. Kvôli určitým okolnostiam som si síce leto nemohla úplne užiť, ale nič nebráni tomu, aby som si neužila jeseň! Na tejto fotke vidíte pole v Lehote pri Nitre, kam som šla v utorok na návštevu. Tým, že je to len kúsok od domu, tak to bola krátka prechádzka, počas ktorej však dosť fučalo.
Ako eskimák som už mala aj čapicu.
Lehota
U dedka na záhrade.
mačka-opica
Aké by ste dali meno mačke? Táto sa volá Opica. Ja mám veľmi rada mačky, lebo mi prídu hravé a inteligentné zároveň. Raz, keď budem veľká, tak aj ja budem mať svoju, ktorá ma zakaždým rozveselí, keď mi bude smutno a bude to môj miláčik.
peňaženka mango
Darček, ktorý som dostala k narodeninám od kamarátky. Ak by ste sledovali predchádzajúce časti Týždeň vo fotkách, tak by tam boli aj fotky darčeka, ktorý som dala ja jej. Táto peňaženka je super najmä v tom, že je užšia ako predchádzajúca, tak nezaberie toľko miesta v kabelke. Ale samozrejme, že viac pre mňa znamenalo to, že konečne sme sa videli. Veď aj vy určite máte takú kamošku/ kamoša, s ktorou sa musíte stretávať a máte svoje pravidelné rituály . U nás je to, že ísť na kávu znamená ísť na víno. 😛
artforum
S maminou som cez týždeň vybehla do mesta a dopadlo to tak, že mám novú knižku Mor od Alberta Camusa. Kupovala som to v Artforum Nové Zámky a predavač bol veeeeeľmi milý. Chcela by som tam ísť v najbližšom čase, aby som si dala urobiť aj preukaz a pozrela, akú tam predávajú čokoládu. Okrem toho mám aj nové šaty, ktoré mi kúpila mamka len tak. Ale sú pekné, lebo sú koktejlové čierne a tie ja môžem.
Geniálna priateľka
Keď som už začala s tými knižkami….Čo som čítala? Dočítala som Geniálnu priateľku. Je to úplne iný ženský román ako sa vydávajú slovenské. Pre mňa určite lepšie voľba, i keď sa tam naskytli miesta, počas ktorých som sa aj nudila. Preto by som ju hodnotila 4/5.
Mníchov
Rozčítala som knihu Mníchov, v ktorej som sa aj zasekla. Nedokáže ma tá kniha až tak vtiahnuť do seba. Tým, že problematiku, ktorú rozoberá som videla aj zdokumentovanú, tak sa aj obávam trošku, ako sa toho chopil autor. Hodnotiť definitívne budem však až vtedy, keď ju dočítam.
Sherlock Holmes
Moja srdcová záležitosť!!! Prečítala som prvú časť a páčilo sa mi to veľmi. Porovnávala som to aj so seriálom, že ako dané prípady seriálovo zmodernizovali a zatiaľ nemám čo vytknúť. 5/5 jednoznačne.
kaviareň
Na tomto mieste som fotila aj Sherlocka. Je to krásna kaviareň a naschváľ som si toto miesto vybrala na fotenie aj k osobnejšiemu článku, ktorý som písala na blog.

oberačkové
Oberačkové slávnosti. Zastavili sme sa tam asi na 20 minút, aby sme obehali, čo tam vôbec je a dali si jedlo. Inak ma táto slávnosť nijako nezaujala. Aj čo prišli účinkovať hudobníci, tak to nebolo nič pre mňa. Tak aspoň jedlo bolo dobré 😀 😀
No a toto je už nedeľa, kedy bolo úplne krásne počasie. Išli sme sa prejsť na Zúgov. Ten vyzerá ako vyzerá, keď to tam zničili. Ale prechádzka bola príjemná vďaka slnku a aj nohy sa aspoň rozhýbali.
zúgov
Súboj medzi človekom a prírodou.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu