Týždeň vo fotkách

0
1208

10.9. – 16.9. 2018

mafiny
Tento týždeň začal pečením 😀 😀 V pondelok som robila mafiny, na ktoré recept som dávala aj na blog. Inak by som niekedy už chcela vyskúšať aj na slano, len sa nejak neviem rozhodnúť, že aký recept použiť. Ani si to neviem predstaviť, ako to chutí, lebo vždy sme mali len sladké. I keď ja z toho sladkého zjem úplné minimum, tak zo slaných by som sa mohla aj najesť :D.
burza kníh
V utorok som bola ešte doriešiť nejaké veci, aby som mohla tento mesiac podpísať zmluvu. Tak dúfam, že sa nič nepokašle. A keď som šla domov, tak som sa zastavila na námestí, kde už bol postavený stánok s knihami na predaj, ktoré mala knižnica. Vybrala som si tam napokon štyri, všetko také klasiky, ktoré ma vyšli dokopy 2 eurá.
Jazz cafe
Takto sme začali plánovať náš výlet do Varšavy, pri limonáde a teplom čaji. Napokon sme vybrali termín, hotel a pondelok 5:30 vyrazíme.
darčeky
Vo štvrtok som sa dožila 23 rokov. Maco sa volá Sergej a je to už tretí medveď v posteli, takže nie je šanca, aby niekto neskončil na zemi. Darčeky boli veľmi pekné a ani som nejak nezachytila, že by som bola zas staršia.
káva
Piatok po nakupovaní som sa odvďačila kapučínom a priateľa som odvďačila aj sladkosťou,že to vydržal 😀 😀
knihy
Tento týždeň som sa venovala trom knihám. Na dve z nich som napísala aj recenziu. Kým prišla búrka si môžete prečítať na blogu a do Vinlitu som posielala na Hraj fér. Treťou knižkou, ktorú mám rozčítanú je Zachráňte Amelie. Číta sa to trochu pomalšie , no zatiaľ je to super písané. Teraz som v druhej časti knihy.
batožina
Zbalené veci do Varšavy 🙂 🙂 🙂

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu