Týždeň vo fotkách | Duša Ženy
Mafiny s bielou čokoládou
12. septembra 2018
Mesiac na stránkach kníh – August
15. septembra 2018

Týždeň vo fotkách

3.9. – 9.9. 2018

ja

Tento týždeň vo fotkách akoby nič dôležité nepriniesol. V podstate som ho skoro celý presedela doma. Chytila som nádchu, dunelo v hlave a bola som napoly hluchá. Popritom som však absolvovala dva pohovory, z ktorých bol aj jeden úspešný. Po dlhom čase som si išla niečo aj požičať do knižnice, bola som nakupovať v Nitre a veľa som leňošila.

Niečo dialo aj v meste 😀 😀 Vo štvrtok bola odhalená socha sv. Jána Pavla II. Bol to druhý termín, lebo cez letný im to nevyšlo. Takže Nové Zámky majú novú sochu.

 

elena ferrante

Konečne sa aj ku mne dostala táto autorka. Zatiaľ som na ňu počula len samé chvály, tak som veľmi zvedavá. Momentálne, keď toto píšem. tak čítam tiež jednu veľmi dobrú knihu – Zachráňte Amelie – a po nej by som sa rada vrhla na tieto knihy.

darčeková taška

8.9. mala kamarátka narodeniny. Darčeky som jej šla kupovať skôr spôsobom, že čo padne do oka. Nikdy si totiž neviem niečo naplánovať a skôr sa potom pri výbere riadim pocitmi. Popravde veľa narodeninových tašiek som ani nenašla a táto vyhovovala veľkosťou a je celkom ok.

darčeky

No a tu je vnútro tašky. 1. blahoželanie ( ja mám blahoželania rada najmä, ak obsahujú vlastný text od darujúceho, pretože vtedy je to o niečo osobnejšie ) 2. kozmetická taštička s mačkami ( kamarátka miluje mačky ) 3. tričko s mačkami ( kamarátka miluje mačky!! ) 4. doplnok na krk ( jej sa bude isto hodiť ) Inak darčeky sú stále u mňa, pretože sa mi s ňou nepodarilo ísť von, ale tak hádam do Vianoc sa to k nej dostane.

ccc

Posledná fotka ukazuje moje nové topánky ( alebo skôr len jednu topánku ) Ja som si ani žiadne nechcela kúpiť, ale napokon to dopadla takto, lebo v CCC bola akcia, že druhý pár topánok má zľavu 40%. Vyšli teda asi 17e. A ja som si ich ani nevšimla. Vybral ich priateľ . Mali by skôr byť využité pri kultúrnych predstaveniach.