Týždeň vo fotkách | Duša Ženy
Švédska romantika – Zvuky letných nocí
20. augusta 2018
Láska alebo sen? Tanec pre Luciu Frey
22. augusta 2018

Týždeň vo fotkách

Zvuky letných nocí

Prvé tri dni v týždni som ešte strávila v nemocnici. Väčšinu času som len písala a čítala. Už som sa riadne nudila a svoje si už myslel aj vyležaný chrbát.

prepúšťacia správa

No a napokon prišla aj prepúšťacia správa. Na ďalší deň ma čakalo dia a vybavovačky ohľadne sona. Ešte ísť k obvodnej a objednať sa aj na očné 😀 😀 😀

salaš krajinka

Oficiálne prvé normálne jedlo po nemocničnej strave som si dala na salaši Krajinka.

jahňací perkelt

jahňací perkelt – bohužiaľ som očakávala, že to bude lepšie 🙁 avšak v tento deň prišlo oveľa lepšie jedlo neskoršie 😛

demänovská ľadová jaskyňa

Na ceste domov sme si spravili menší výlet. Ako prvé sme navštívili Demänovskú ľadovú jaskyňu. Bolo tam nenormálne veľa ľudí ( veľkú skupinu tvorili Poliaci ). No a keďže išlo o ľadovú jaskyňu, tak sme sa aj poriadne schladili. No a niektoré jej časti ste mohli vidieť aj v rozprávkach Soľ nad zlato a Perimbaba.

sprístupnené jaskyne na Slovensku

Všetky sprístupnené jaskyne na jednej pohľadnici. Raz sa ich hádam už naučím.

liptovská dolina

Pomaly sa už zbiehali mraky na dážď. Deň predtým sa mi podarilo riadne zmoknúť, keď som bola v jednej budove komplexu a mala som prejsť na jedlo asi tak 3 minuty vzdialenej jedálne. Skončila som ako mokré kura.

banská štiavnica

Po jaskyni sme šli menšou obchádzkou do Banskej Štiavnice. Dôvodom bola polievka, ktorú sme mali v zime v tomto podniku. V tento večer sme však k polievke pridali ešte palacinky, ktoré boli vynikajúce. Takže, ak neviete, kam sa ísť najesť – určite odporúčam.

banská štiavnica

Musela som si spraviť totožný záber ako v zime…

Cigán je cigán

Zvyšok týždňa som ešte vybavovala veci ohľadne doktorov a robila som. Podarilo sa mi ešte dostať k tejto knižke. Recenzia bude tento alebo budúci týždeň.

súťaž

Vybrala som konečne aj ceny do súťaže. Takže tento týždeň sa dozviete viac. Zatiaľ aspoň takto foto, že budete môcť vyhrať dve knihy a časopis.

momentka

Momentka

zladení

Ale sme zladení 😛 Tak na záver takýto bláznivejší záber ešte zo Štiavnice.