Týždeň vo fotkách

0
1100
Zvuky letných nocí
Prvé tri dni v týždni som ešte strávila v nemocnici. Väčšinu času som len písala a čítala. Už som sa riadne nudila a svoje si už myslel aj vyležaný chrbát.
prepúšťacia správa
No a napokon prišla aj prepúšťacia správa. Na ďalší deň ma čakalo dia a vybavovačky ohľadne sona. Ešte ísť k obvodnej a objednať sa aj na očné 😀 😀 😀
salaš krajinka
Oficiálne prvé normálne jedlo po nemocničnej strave som si dala na salaši Krajinka.
jahňací perkelt
jahňací perkelt – bohužiaľ som očakávala, že to bude lepšie 🙁 avšak v tento deň prišlo oveľa lepšie jedlo neskoršie 😛
demänovská ľadová jaskyňa
Na ceste domov sme si spravili menší výlet. Ako prvé sme navštívili Demänovskú ľadovú jaskyňu. Bolo tam nenormálne veľa ľudí ( veľkú skupinu tvorili Poliaci ). No a keďže išlo o ľadovú jaskyňu, tak sme sa aj poriadne schladili. No a niektoré jej časti ste mohli vidieť aj v rozprávkach Soľ nad zlato a Perimbaba.
sprístupnené jaskyne na Slovensku
Všetky sprístupnené jaskyne na jednej pohľadnici. Raz sa ich hádam už naučím.
liptovská dolina
Pomaly sa už zbiehali mraky na dážď. Deň predtým sa mi podarilo riadne zmoknúť, keď som bola v jednej budove komplexu a mala som prejsť na jedlo asi tak 3 minuty vzdialenej jedálne. Skončila som ako mokré kura.
banská štiavnica
Po jaskyni sme šli menšou obchádzkou do Banskej Štiavnice. Dôvodom bola polievka, ktorú sme mali v zime v tomto podniku. V tento večer sme však k polievke pridali ešte palacinky, ktoré boli vynikajúce. Takže, ak neviete, kam sa ísť najesť – určite odporúčam.
banská štiavnica
Musela som si spraviť totožný záber ako v zime…
Cigán je cigán
Zvyšok týždňa som ešte vybavovala veci ohľadne doktorov a robila som. Podarilo sa mi ešte dostať k tejto knižke. Recenzia bude tento alebo budúci týždeň.
súťaž
Vybrala som konečne aj ceny do súťaže. Takže tento týždeň sa dozviete viac. Zatiaľ aspoň takto foto, že budete môcť vyhrať dve knihy a časopis.
momentka
Momentka
zladení
Ale sme zladení 😛 Tak na záver takýto bláznivejší záber ešte zo Štiavnice.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu