Tender care gift box

0
1172
gift box

Mám nesmiernu radosť, že píšem článok k jednému z darčekov, ktorý som dostala na Vianoce. Ide o darček od kamarátky, ktorá mi okrem balzamov, o ktorých je tento článok, darovala aj parfem a paletku. Z týchto troch vecí mám určite najväčšiu radosť zrovna z ochranných balzamov, ktoré si ma získali po prvom použití. Chcem sa jej teda poďakovať aj prostredníctvom článku, pretože sama by som si ich určite nekúpila. 🙂

Tender care gift box sa skladá zo štyroch viacúčelových hojivých balzamov, ktoré majú príchute: ruže, čučoriedok, brusníc a medu. Všetky tieto príchute mi sedia, ale je medzi nimi jeden favorit a tým je jednoznačne med. Pôsobí na mňa najviac prírodne a i keď ide o med, tak najmenej sladko. Na druhú stranu, najmenej pozitívne hodnotím ružu, ale to je spôsobené i tým, že nemám veľmi rada ruže. A ako aj pri kvetoch je to pre mňa priemer, tak i v podobe balzamu to bol taký priemer. To sa však týka len tých jednotlivých aróm. Ako celok to hodnotím práveže veľmi pozitívne.

 

 

gift box

Údaje od predávajúceho

Už celé desaťročia patrí Zázračný balzam medzi naše najobľúbenejšie produkty vďaka svojim univerzálnym liečivým a ochranným vlastnostiam. Darčeková krabička so 4 variantmi zázračných balzamov – ružovým, čučoriedkovým, brusnicovým a s organickým medom určite poteší každého.

Zloženie:

PETROLATUM, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PARAFFINUM LIQUIDUM, CERA ALBA, PARAFFIN, ACETYLATED LANOLIN, CETYL ALCOHOL, PARFUM, TOCOPHERYL ACETATE, GLYCERYL CAPRYLATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, MEL, ROSA DAMASCENA FLOWER EXTRACT, VACCINIUM MACROCARPON SEED OIL, VACCINIUM MYRTILLUS SEED OIL, TOCOPHEROL, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT
Okrem samotnej príchute týchto balzamov musím konštatovať, že balzam zabodoval aj na zimou popraskané pery. Je hydratačný, vydrží na perách dosť dlho a naozaj ich regeneruje. Okrem týchto balzamov počas tejto zimy používam aj Avon care moisturising with royal jelly lip balm, ktorý taktiež hodnotím veľmi kladne z pohľadu hydratovania a zocelovania popraskaných pier. Tento sa aj ľahšie aplikuje, pretože je v tubičke, čiže ho môžem mať kedykoľvek pri sebe a aj počas cesty po ulici si ho dať. Pri týchto konkrétnych balzamoch z Oriflamu je aplikovanie menšou a  jedinou nevýhodou, keďže sa musia nanášať buď prstom alebo štetcom na pery. Štetce pri sebe nenosím a nemám vždy po ruke umývadlo, aby som si umyla ruky a prstami mohla balzam nanášať..
gift box
Okrem vône, chuti a hydratácií napokon treba vyzdvihnúť aj pekné balenie, ktoré je kúzelné (zvyknem sa s tou krabičkou aj hrávať 😀 😀 ). Pôsobí ako milý darček, ktorý verím, že rovnako poteší každého ako potešil i mňa. Tento produkt vám odporúčam najmä teraz počas zimy, kedy tie pery potrebujú i ošetriť a na to sú tieto balzamy predsa stvorené. Nemusia byť s tým úplne stotožnení vaši partneri, ktorým zrejme balzamová pusinka nebude až-tak chutiť. Ale niečo pretrpia…aby ste mali vy zdravé a hydratované pery i počas mrazu.
gift box
Rekapitulácia
– príjemné chute
-vyživené a hydratované pery
-pekné balenie – vhodné ako darček
-nie vždy jednoduché nanášanie balzamu
-v štyroch možnostiach sa musí nachádzať i váš favorit

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu