Posledný Týždeň vo fotkách

0
1123

8.10 – 14.10. 2018

osmijanko
V tomto týždni som mala svoju prvú pracovnú cestu v živote, ktorá bola spojená s literatúrou pre deti . Išlo o akciu s názvom Deň pre detskú knihu, ktorá je celoslovenská a zúčastňujú sa jej učitelia a knihovníci, ktorí pracujú s deťmi.
Program zahŕňal dve prednášky a workshopy. Prvá prednáška ( Prečo je čítanie jedným z najhodnotnejších kognitívnych vynálezov ľudí – efekty čítania ) bola veľmi dobrá, zaujímavá a naozaj som sa z nej dozvedela nové veci, najmä týkajúceho sa využitia nervového systému pri čítaní.
Druhá prednáška sa týkala projektu Čítame s Osmijankom. Bola v nej zhrnutá činnosť tejto neziskovej organizácie, jej ciele a význam. Taktiež pani Biznárová predstavila novinku – Osmijankovu literárnu záhradu, ktorá je miestnosťou hier a úloh pre deti a ich učiteľov/vychovávateľov/knihovníkov.

piešťany
Poslednou časťou bol workshop, ktorý pre mňa predstavoval najhoršiu časť celého seminára. Ja som konkrétne bola zaradená do skupiny, v ktorej sa prednášajúca snažila s nami riešiť čítanie s emóciami a umelecké prednesy. Takto to možno vyznie, že je to ok, ale pre mňa to nebolo to najlepšie rozhodnutie. Mala som pocit, že je to viac orientované na ten umelecký prednes, ktorý som ja veľmi nepotrebovala, lebo žiadne deti nebudem pripravovať na súťaže. Taktiež aj atmosféra v tej skupine bola divná…
V sobotu som varila, tak som ešte predtým behla na tržnicu. Kúpila som tam super čalamádu, reďkovku a mamine sirôtku 🙂
V nedeľu som bola na autosalóne v Nitre. Ak by vás zaujímalo viac fotiek z tejto akcie, tak na blogu je tomu venovaný celý článok.

drážovský kostolík
Na záver týždňa takýto výhľad….

Toto bol posledný článok v rámci Týždňa vo fotkách. Keďže nemám veľmi čas ani na samotný blog, tak som sa tento článok rozhodla robiť ako mesačný. A myslím, že celkovo mi chýba nálada na články a písanie. Zrejme nejaký čas budem potrebovať prestávku, aby som stíhala iné veci. Momentálne sa naučiť vernisáže, pripraviť moderovanie besedy a taktiež hodiny s deťmi. Teraz mi premýšľanie nad týmito akciami zaberá veľký priestor v hlave, ale keď už v tom budem zabehnutá, tak to bude určite lepšie.

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu