Odpad z Aliexpressu?

0
791

Ach ten Aliexpress

Ahojte,

pustiť sa do tohto článku mi trvalo asi aj pár mesiacov a už som si aj myslela, že z neho nič nebude. Napokon ho však už píšem a dúfam, že najmä odradí kupovať si hocičo kozmetické z aliexpressu.

Na skúšku som si kúpila dva produkty s cieľom poukázať na to, že sú zlé, nekvalitné a nechutné. Predpokladám, že väčšina žien, čo číta tento článok, tak si je vedomá toho, že kupovať si z aliexpressu hocičo na tvár je veľké riziko. Nájdu sa však aj také ( a najmä kvôli takým tento článok vznikol ), ktoré si radšej kúpia za lacno a pritom nehľadia na kvalitu. Predom hovorím, že som po dopísaní článku dané produkty vyhodila.

Ja som siahla len po produktoch na pery, ale rovnaký názor zastávam aj na rôzne očné tiene, špirály, linky ….

aliexpress
aliexpress

Prvý produkt bol bledoružový rúž na pery. Mal byť vodotesný a výrobca ešte uvádza, že je to aj rúž, balzam a aj lesk..S týmto sa samozrejme nedá súhlasiť. Výrobok prišiel rýchlo a v poriadku. Navonok pôsobil pekne a ceľkom aj vierohodne.

Údaje od predávajúceho

aliexpress

Kupovala som odtieň 07

Potom však prišlo aplikovanie výrobku, ktoré už nebolo tak ružové. Navonok tento rúž farbou síce pôsobí celkom príjemne, no pery majú iný pocit. Po chvíli sú celé obsušené a stiahnuté. Keď si ich oliznete, tak ja to akoby ste lízali tvrdý nehydratovaný povrch a ani nemáte pocit, že sú to vaše pery.

Na ústach tým pádom tento rúž ani nevydrží dlho, lebo je nepríjemný pocitovo a je lepšie si ho hneď zotrieť. ( v najlepšom prípade ani si ho nedávať ) To ako vyzerá na perách reálne si môžete pozrieť nižšie. 

Už síce tento výrobok pôsobí dosť odstrašujúco, no príde ešte niečo horšie…

 

aliexpress

aliexpress

Rekapitulácia

  • informácie od predávajúceho sa nedajú považovať za vierohodné
  • veľký výber a pekné odtiene
  • rúž vôbec nehydratuje a len zosušuje a sťahuje pery
  • nepríjemný pocit na perách
  • nedá sa mať rúž dlhšie ako pár minút

 

Druhý výrobok som vybrala na základe jeho odlišnosti a originality. Fľaštička na rúž má tvar vínovej fľaše a taktiež sľubuje vodotesnosť a dlhotrvácnosť. Aká však bola realita?

Údaje od predávajúceho

aliexpress

Kupovala som RD03. 

Ako aj v prípade prvého rúžu, tak aj tento prišiel v poriadku a rýchlo. Oproti prvému sa líšil nielen nanášaním, ale aj arómou. To sú však asi jediné pozitívne veci, ktoré na ňom možno nájsť.

Jeho nanášanie je ešte celkom fajn, avšak, to čo začne rúž robiť je katastrofálne. Po pár sekundách sa začne roztekať a o pár minutiek ho máte celý roztečený ( pozrite fotku nižšie ), aj keď ste si ho pekne naniesli. Nedrží ani jednotný odtieň farby a teda máte po celých perách rôzne odtieniky. ( aj to vidieť na foto ) Neviem, kto by chcel s takými perami vyjsť na ulicu a tak ako aj ten predtým, tak aj tento má jediný možný koniec a tým je, čím skôr ho zmyť.

aliexpress

aliexpress

Rekapitulácia

  • otrasný výsledok, ktorý sa ukáže na perách
  • dobré nanášanie
  • rozmazanie celého rúžu ( ktoré nastane len-tak )
  • zaujímavý design

Z oboch príkladov vidieť, že nákup takýchto produktov je veľký risk a neoplatí sa to. Radšej siahnite hlbšie do peňaženky a hlavne sa nespoliehať na fotky a videá, ktoré ponúkajú predávajúci na aliexpresse. Dúfam, že tento článok viacerých odradil od takej kúpi!

Prečítajte si aj o konfetách do kúpeľa.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu