Malina a liči – telový sprej

1
1173

Ahojte, pri novom článku, v ktorom vám chcem odporučiť jeden výrobok z DM drogérie, ktorý si ma absolútne získal. Keďže mám zrejme nevšedný problém a to, že moje čuchové ústrojenstvo nezvláda silné vône parfémov (pri silných arómach ma to začne dráždiť a niekedy to zašlo až k slzeniu), hľadám alternatívy, ktoré by mi dovoľovali používať nejakú vôňu bez toho, aby mi z toho bolo zle. Takéto riešenie som našla v telových sprejoch. Je mi jasné, že vôňa, ktorú ponúkajú nie je taká dlhodobá, ale nie je ani taká silná, aby mi „ubližovala“. Donedávna som používala ešte jeden starší telový sprej z avonu, ktorý voňal po grapfruite ( momentálne čakám na ďalšie dva, ktoré mi odtiaľ majú prísť ). Mal teda takú príjemnú, nenútenú vôňu, ktorá mi vyhovovala. Popri ňom som však chcela i nejaký ďalší sprej a tak sa mi raz do rúk dostali maliny s liči.
Malina a liči - telový sprej

 

 

Údaje od predávajúceho:

,,Osviežujúci ako letný dážď! Taký je nový telový sprej Balea so sladkou letnou vôňou malín a liči, ktorý dodáva pokožke potrebnú hydratáciu. S jeho chladiacim efektom je ideálny počas horúcich dní. Na pokožke nezanecháva nežiaduci film.“

Sprej je arómou veľmi sladký. Prevažuje vôňa malín, čo pre mňa je pozitívne, pretože maliny mám veľmi rada. Ak zrovna nieste milovníčka sladkých romantických pachov, v tom prípade by som asi siahla po nejakom inom produkte. Čo sa týka už ovocia liči, ktoré by taktiež malo byť cítiť, tak je v značnej nevýhode oproti malinám a jeho vôňa je slabá, prerazená malinami a moje čuchové bunky po jeho implikovaní v tomto produkte márne očakávajú, kedy vyjde na povrch i jeho aróma.

Jeho nanášanie je bezproblémové, nezanecháva žiadne fliačky, koža nesčervená a príjemne chladí. Keďže ide len o sprej tak sa nedá očakávať, že vôňa vydrží dlho a ani to, že ju budú ľudia cítiť na 100 metrov. Je mi ľúto len prvého faktu, lebo by som ju rada na sebe cítila dlhšie kvôli jej letnému nádychu a ľahkosti, ktorú v sebe má. To, že ma necíti každý druhý človek, ktorý popri mne prejde mi žily netrhá…veď nedávam si to na seba kvôli niekomu cudziemu.

Pozitívna na tomto produkte aj cena, ktorá neprekračuje 2 eurá. A teda cena a kvalita sú si k sebe rovné. Taktiež pre mňa pozitívna je aj značka Balea, s ktorou mám dobrú skúsenosť čo sa týka krémov a pien na holenie. Šampón som tiež od nich niekedy mala, ale ten mi nesadol a preto som si začala kupovať od Alverde.

Okrem telového spreju sa v sérii nachádza aj telové mlieko a sprchový gél, ktoré po skúsenosti so sprejom rada taktiež vyskúšam. Máte vyskúšaný niektorý z týchto produktov? Ako ste s nimi spokojné?

Malina a liči - telový sprej

REKAPITULÁCIA:

  • Sladká vôňa s prevažujúcou arómou malín, po liči ani stopy…
  • Príjemné aplikovanie.
  • Chladivý efekt
  • Krátkodobé trvanie, avšak na telový sprej celkom fajn.
  • Lacná kúpa.
  • Možnosť zakúpenia produktov zo série.
  • Moja spokojnosť. ♥♥♥♥♥

Malina a liči - telový sprej - duša ženy

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu