Konfety do kúpeľa – srdiečka pre pohodu

1
1143

Ahojte,

asi aj vy sa stretávate, že dostávate darčeky z  Albi. Ten celý svoj sortiment má určený zrovna na tieto účely, či už ide o rôzne pohľadnice, hry, sviečky, hrnčeky, hračky…..až po konfety do kúpela. No a aj ja som dostala ešte na Vianoce od brata odtiaľ konfety do kúpeľa. Konkrétne: levanduľa pre dobrú náladu, s textíkom- Ak môžeš relaxovať dnes, neodkladaj to na zajtra. Čiže naozaj milý darček v peknej fľaštičke. No a pred nejakým mesiacom som si ich aj otvorila a začala používať. To ako som s týmto produktom spokojná sa dozviete, keď budete ďalej čítať článok.

Konfety do kúpeľa - duša ženy

Údaje od predávajúceho

Plátkové kúsky konfiet s obsahom mydla spríjemnia kúpeľ, ale tiež poslúžia na umytie tela. Nepatrne penia, zanechajú príjemnú vôňu a jemne zafarbia vodu. Konfety vložte do teplého kúpeľa a sledujte, ako šumí a uvoľňuje svoju vôňu.

Keď som tento výrobok otvorila, tak ma celkom príjemne prekvapila vôňa. Je taká jemná, príjemná, nesilená. Najprv som ju ani nevedela presne identifikovať. Určite sa však hneď zaradila medzi plusy tohto výrobku. Neviem, akú vôňu mali iné výrobky z tejto edície do kúpeľa, ale ak boli približne rovnakej kvality, tak to bolo slušné. Čo sa už neskôr pokazilo, bolo vydržanie vône v kúpeli. Predtým však prišiel ešte jeden problém v podobe aplikovania. Pri tom som mala dokonca aj nervy. Čo je dôvod? Hrdlo, cez ktoré sa majú malé konfety do kúpeľa sypať je dosť úzke. Keď nádobku dáte dolu hlavou ani sa vám jej vnútro nesype von. Preto bolo potrebné nádobou doslova triasť, nech niečo vôbec do toho kúpeľa padne. No a triasť sa mi veru nechcelo tak dlho, aby som mala plnú vaňu voňavých srdiečok. ( neviem, či sa to dá nazvať lenivosťou…) Bola som však šťastná za každú konfetu, ktorá napokon dopadla do vody, na tie, ktoré padli mimo vody na vaňu a silou vôle veru nešli dole, tým som sa až tak netešila. Pri kúpeli som si však uvedomila, že vôňa už nie je až taká výrazná a pomaly sa vyprcháva. Pena sa zas spravila taká jemná, ako píše aj predávajúci. Čiže, ak zbožňujete veeeeľa peny, tak buď musíte vysypať celú nádobu, alebo si radšej naliať penu do kúpeľa, ktorá túto funkcie určite lepšie plní. Prvý kúpeľ som ešte vydržala len s týmito konfetami, do ďalšie som už mixovala. Nech aj vôňa je vytrvalejšia a aj pena nech hneď nepadne.

Celkovo si myslím, že konkrétny výrobok splnil hlavne úlohu darčeku, ktorý naozaj poteší, je milý a určitým spôsobom aj praktický. Tá praktickosť už je potom troška naštrbená, lebo kvalitou určite sú i lepšie výrobky do kúpeľa, na ktoré už tieto konfety nečahajú. Ak už niekto kupuje takýto darček, je na jeho uvážení, že či ísť po ceste originality, alebo sa radšej zamerať na kvalitnejšie výrobky a tie darovať, i keď nebudú obsahovať možno také balenie a nápisy, ktoré hneď zaujmú obdarovaného. Celkovo tieto konfety do kúpeľa hodnotím, že i keď výrazne neohúrili, ani výrazne nesklamali.

 

Konfety do kúpeľa vo fľaši - duša ženyKonfety do kúpeľa - duša ženy

Rekapitulácia

  • originálny výrobok
  • pripomienka na toho, kto vám to daroval
  • počiatočná príjemná vôňa, ktorá rýchlo vyprchá
  • jemné bublinkovanie
  • neprístupná nádoba
  • prijateľná cena
  • priemer 🙂

Konfety do kúpeľa - duša ženy

 

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu