Darčeky zo Sashe.sk

0
1488

Vianoce sú už skoro tu!

Vidno to už aj v obchodoch. Davové šialenstvo je v plnom prúde. Ja však patrím k tým ľuďom, ktorí sú v tomto čase v pohode a netrpia žiadnymi strachmi, že by niečo nestihli kúpiť, napiecť atď… V podstate už ma čaká len vybaviť jeden väčší darček, dať vyvolať fotky a poslať pohľadnice. Čiže toho fakt nie je veľa a teším sa, že aj tri dni pred Vianocami budem odcestovaná a teda si užijem fakt pokoj.

Pre tých, ktorí ešte na poslednú chvíľu zháňajú nejaké tie darček, som prichystala tento článok, ktorý by mal poslúžiť ako inšpirácia. Určite poznáte Sashe a teda viete, že ide o výrobky väčšinou zo Slovenska alebo Čiech. Veľakrát som tam narazila na produkty, ktoré sú podľa mňa veľmi originálne, vkusné a tá kvantita sortimentu je pre všetkých, keďže je tam množstvo štýlov. Táto miniatúrna ukážka teda zobrazuje i môj štýl a verím, že i niekoho z vás. 🙂

1. Ak ešte píšete listy a posielate pohľadnice ako ja, tak sa vám môže zapáčiť hneď prvý výber. Aj pohľadnica môže byť vkusná, originálna a špeciálna. Medzi také určite spadajú i tieto:

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je b-R8686506_118161_20171024_87149.jpg

 

2. Ako ďalší výber som dala šperky. Síce nejde o veci, na ktorých by som si ja veľmi zakladala…nemôžem však povedať, že sa mi na niekom inom nepáčia. Tu je opäť menšia ochutnávka.

3. Do tretej kategórie som zaradila vecičky, ktoré zahrejú a možno ich pod tým stromčekom aj trochu očakávame. Mikina, ponožky a pyžamo.

4. Práve ste sa dostali do mojej obľúbenej skupiny, kam som vybrala batohy, „peňaženky“ a plátenku. Najmä z batohov som bola úplne paf. V tejto sekcii sa však nájdu aj vecičky, ktoré žiaľ neprídu do Vianoc, avšak stále môžu poslúžiť ako inšpirácia a možno by ste ich našli aj v nejakom kamennom obchode.

5. Drogéria je jedna z vecí, ktorá sa najčastejšie daruje na Vianoce. Obvykle sú to klasické kazety. Myslím si, že o niečo originálnejšie pôsobí práve drogéria a kozmetika zo Sashe + určite aj u predávajúcej/ho sa dá získať viac informácií ako z obalu. Už len pri klasickom mydle je vidieť a cítiť rozdiel.

 

6. Ako poslednú kategóriu som dala papiernictvo. My doma napríklad každé Vianoce dáme mamine nový diár. U mňa práve diáre nemajú veľké využitie, lebo sa mi do nich nechce zapisovať, ale mám veľmi rada zápisníky, ktoré pravidelne využívam. No a pre čitateľov sú samozrejmosťou záložky. Mne stačí aj blok z obchodu, no poznám aj takých, ktorí majú celú zbierku záložiek a zbierajú ich ako známky.

Toto sú všetko vecičky, ktoré by mohli byť darčekmi, ale aj nemusia. Všetko závisí od vášho vkusu. Keď som uverejnila tento článok, tak všetok sortiment ešte bol u predávajúcich a drvivá väčšina aj skladom. Vždy sa však dá nájsť aspoň niečo podobné, ak by sa vám to nechcelo objednávať zo sashe.sk. Napokon dúfam, že sa vám môj výber páčil a aj trošku inšpiroval. 🙂

zdroj:

titulný obrázok – pixabay.com

obrázky produktov – predávajúci, ťuknutím na každý obrázok sa vám otvorí priamo predávajúci na sashe.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu