Chocolate and Berries Bubble bath, Aroma ritual Joyful shower gel

0
861

Vitajte pri novom článku. Po dlhšom čase idem hodnotiť aj do tejto kategórii na blogu a vybrala som si hneď dva produkty. Tým prvým je pena do kúpeľa, ktorá by mala voňať po čokoláde a lesnom ovocí. Kupovala som ju z Avonu (myslím, že ešte minulý mesiac, ale nie som si úplne istá), čiže som si ju vybrala len na základe vzhľadu a sľubu príjemnej vône a veľkých bubliniek. Druhý výrobok je sprchový gél, ktorý arómovo je úplne niekde inde ako pena do kúpeľa. Ten som kupovala v dmke tiež minulý mesiac, čiže oba výrobky som už niekoľkokrát použila. Jednu vec majú spoločnú a to tú, že sú pekné zimné a tým hneď padnú do oka. Pri oboch sa dá však aj príjemne zrelaxovala. Jeden však bol o niečo lepší.

Teraz však už jednotlivo k nim…

 Chocolate and Berries Bubble bath

Údaje od predávajúceho

,,Pena do kúpeľa s vôňou čokolády a lesného ovocia

Zamatová pena do kúpeľa rozmaznáva vaše telo a zmysly s hodvábne jemnou penou a relaxačnou vôňou čokolády a lesného ovocia. V roztomilom dekoratívnom balení – perfektný nápad na darček!“

Ako prvú som si vybrala na hodnotenie penu do kúpeľa, ktorá v niečom veľmi milo prekvapila a v niečom naopak sklamala. Vzhľad tohto výrobku je veľmi pekný…taký zimný, vianočný a teda ak ste aj produkt niekomu darovali na Vianoce, tak to bol určite milý darček. Určite nesklamal ani svojou vôňou, ktorá mne sadla i keď ja osobne tam až tak necítim tú čokoládu. (To je trošku škoda.) Je to také sladkasté, ale veľmi príjemné najmä po aplikovaní vo vani. Lebo keď si to len tak dáte k nosu, tak aróma je dosť silná, no po vyliatí sa pekne „rozpŕchne“. Z čoho som bola mierne sklamaná je už to, koľko by som toho musela vyliať, aby sa tie bublinky a pena spravili poriadne. Keď si už totižto dám kúpeľ, tak je naozaj bublinkový po okraj vani a v tomto prípade by som na jednu vaňu minula dosť veľa z produktu. Sú  peny do kúpeľa, ktoré sú na dlhšie využitie a tiež pekne voňajú. Ešte u tejto peny je nevýhoda, že predávajúci neposkytuje ani na výrobku, ani na internetovej stránke nejaké bližšie informácie. Celkovo je teda Pena do kúpeľa s vôňou čokolády a lesného ovocia (Chocolate and Berries, Bubble bath) priemer, ktorý nikoho neurazí, ale ja osobne som očakávala niečo kvalitnejšie.

Rekapitulácia

  • príjemná aróma
  • dobrá cena
  • na málo využití, ak očakávate kúpeľ plný bubliniek
  • málo informácií o produkte
  • pekný vzhľad výrobku

Údaje od predávajúceho

,,POPIS

Jemný sprchový gél s vôňou kokosu a vanilky šetrne čistí pokožku tela, zanecháva ju sladko prevoňanú a dodáva pocit príjemnej vláčnosti. Vytvára jemnú penu, ktorú ocenia aj vaše deti. Sprchový gél je vhodný aj pre deti už od 3 rokov.

Typ pokožky: Pre všetky typy pleti“
Predávajúci ponúka širšie informácie na webe, ak vás zaujímajú, tak kliknite na Údaje od pred…
Druhý výrobok v tomto článku je sprchový gél (Aroma ritual, Joyful shower gel). Na dermacol webe uvádzajú ,,vôňa vianočného pečiva“ s čím úplne nesúhlasím. Ale na samotnom výrobku, ako aj v popise už je vôňa vanilky a kokosu spomínaná, čo je aj omnoho správnejšie vyjadrenie. Dominantný v tejto kombinácii je jednoznačne kokos (vanilku tam vôbec necítim….asi mám chybný kus), no ale keďže zbožňujem kokos, tak mi tam tá vanilka ani veľmi nechýba. Treba však upozorniť, že tá aróma je dosť silná aj na tele. Nie je to taká prchavá vôňa ako v prvom prípade, ale práveže sa drží dosť silno a dlho.Celkovo som s týmto výrobkom i keď ide o iné využitie viac spokojná. Pôsobí na mňa kvalitnejšie a aj viac informácií sa dá o ňom pozisťovať.  Obal ani nevravím…veď vďaka nemu mi to padlo do očí. Ak máte radi kokos, tak vám bude určite príjemný tento sprchový gél, ak však veľmi k nemu neinklinujete, tak ani neriskujte, pretože by sa vám mohla silná aróma úplne znechutiť.

Rekapitulácia

  • príjemná vôňa
  • dobrá cena
  • niekomu môže byť aróma prisilná!
  • pekný vzhľad

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu