Ako začať kvalitný vzťah už na online zoznamke?

0
403

Tiež skúšate zoznamovanie online s výhľadom na vážny vzťah? Je to skvelý spôsob, ako niekoho nájsť, ale viete, na čo si dať pozor, aby vaše zoznamovanie malo dlhodobý úspech a neskončilo po prvom rande? Poďme si povedať, ako sa správať hneď na začiatku a zvýšiť tak svoje šance.

Otvorenosť a úprimnosť už na zoznamke

Na zoznamke to každý berie tak trochu s nadhľadom a využíva samozrejme výhody anonymného kontaktu. To často zvádza k tomu, že sa človek prezentuje trochu inak, než ako by to urobil pri reálnom kontakte, kde hrá úlohu nervozita a napríklad aj ostych.

Každopádne, ak chcete byť úspešný na akejkoľvek online zoznamke, potom sa vám to podarí len v prípade, že budete otvorený a úprimný. A to nielen pri dopisovaní s konkrétnym užívateľom, ale aj tak, že pridáte fotku, ktorá vás nijako neskresľuje a je aktuálna. Tiež by mal byť zoznamovací inzerát pravdivý. Tým, ako sa totiž budete prezentovať, ovplyvníte okruh užívateľov, ktorí sa o vás bude zaujímať. A vy v skutočnosti chcete niekoho, koho zaujmete svojím pravým ja. Inak to jednoducho nebude fungovať.

S oveľa väčším pokojom na prvé rande

Ak budete sami sebou už na zoznamke, tak aj na prvé rande sa vám pôjde oveľa lepšie. A nielen to! Samotné rande bude nepochybne prebiehať oveľa lepšie a s kľudom na oboch stranách, pretože budete mať pocit, že sa vlastne už dobre poznáte a nenastanú zbytočné trápne chvíle. Navyše všetko sa nakoniec prezradí, takže či už budete čokoľvek skrývať, alebo dokonca klamať, tak verte, že sa na to vždy príde.

Vo chvíli, keď bude prvé rande príjemné a úspešné, tak je oveľa väčšia šanca, že dôjde aj na ďalšiu schôdzku a ideálne sa vzťah bude prehlbovať. Takže rozhodne stavte na otvorenosť a úprimnosť. Je lepšie radšej párkrát aj neuspieť na zoznamke… O to viac si potom vychutnáte rande s niekým, kto vás bude milovať autentického a úprimného.

Na vašom vzťahu sa podpíšu aj prvé okamihy

Až sa jedného dňa dostanete zo zoznamky na prvé rande a potom do spoločného, ​​vážneho vzťahu, alebo dokonca do manželstva, tak verte, že každý predchádzajúci čriepok určuje a dotvára to, aké to medzi vami je. Človek si to nemusí veľmi uvedomovať, ale taká dôvera, to je niečo, čo sa buduje od prvej chvíle. A ak ste sami sebou od prvej chvíle, je to oveľa jednoduchšie. Takže ak skúšate zoznamovanie online, skúste to brať trochu vážnejšie a správajte sa k svojmu náprotivku pekne a férovo už online, pretože, čo ak práve tento človek je vašim osudovým partnerom?

 

Článok je platenou spoluprácou.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu